Співпраця

WIFI.IN.UA - всеукраїнська мережа точок відкритого бездротового доступу в Інтернет за технологією Wi-Fi, будується на основі партнерської взаємовигідної співпраці.

Партнерами проекту можуть стати, з одного боку, оператори та провайдери телекомунікацій, а з іншого - об'єкти, зацікавлені в організації на своїй території зон вільного доступу в Інтернет. Це можуть бути офісні, торговельні, розважальні, виставкові центри, готелі, вищі навчальні заклади, лікарні, держустанови, спортивні клуби, ресторани, кафе та багато інших.

Кожна із зазначених сторін отримує від співпраці свої вигоди.

Оператори і провайдери телекомунікацій, ставши партнером проекту, отримують можливість розвивати в своєму регіоні нову послугу, що користується величезним інтересом у користувачів і перспективами подальшого розвитку. В її основі лежить надійне технічне рішення і ретельно розроблена маркетингова програма, що дозволяє отримувати гарантований додатковий дохід без значних капіталовкладень.

Об'єкти, що розміщують на своїй території зони вільного доступу в Інтернет від WIFI.IN.UA отримують можливість підвищити відвідуваність, поліпшити імідж, отримати доступ до рекламних ресурсів проекту.

Компанія «Ай.Ті.Ен.Ті.» розробила і запустила в експлуатацію систему управління хот-спотами, що має унікальні технічні можливості для комерційного використання. Дана технологія не має на сьогодні в Україні аналогів по надійності, масштабованості, зручності управління та прозорості моніторингу хот-спотів. Легко інтегрується у наявні в операторів і провайдерів мережі і дозволяє забезпечити високе навантаження користувачів на одному хот-споті.

З точки зору маркетингу, забезпечена можливість отримувати дохід, як безпосередньо за надання послуги, так і в безкоштовному для користувачів режимі, за рахунок перегляду рекламних сторінок і роликів.

Запрошуємо всі зацікавлені сторони взяти участь у проекті WIFI.IN.UA, отримати додатковий дохід і посприяти найшвидшої побудови в Україні сучасного інформаційної спільноти!

Контакти:

м. Київ, бул. Івана Лепсе, 4
тел. +380 44 351 10 07 
факс +380 44 351 10 03
e-mail partners@wifi.in.ua